Omluva našim čtenářům

16. května 2010 v 15:42 |  Aktuality
Rok se s rokem sešel, jaro je v plném proudu a my v pilné práci. Vždyť obstarat tolik zvířat je velmi náročná dřina, ale my to nevzdáváme a pokračujeme v našich vizích.

Jak jsme se tak dali do práce, úplně jsme pozapoměli na to, že máme i tento blog. Když jsme se pak po roce znovu podívali, zastyděli jsme se. Vždyť za ten rok nás tu navštívila spousta lidí a dokonce tu padlo několik dotazů ohledně našeho provozu. Bohužel, vše dopadlo na neúrodnou půdu a odezva veškerá žádná.

Po živé debatě jsme se rozhodli, že vše postupně napravíme, pokusíme se, aby tento blog vstal z mrtvých a znovu ožil a slibujeme, že i komunikace mezi námi a vámi se zlepší. Zároveň se omlouváme všem dotčeným a doufáme, že i nadále nám zůstanou věrni.

Na důkaz toho, že to myslíme vážně, zařídili jsme si i e-mailovou schránku, kam můžete směřovat vaše případné dotazy, připomínky a podněty, jak ohledně provozu našeho ranče, tak i tohoto blogu. Její adresa zní: rancnakoncisveta@seznam.cz. K dispozici jsou vám samozdřejmě i nadále naše telefonní čísla, která jsou uvedena v rubrice KONTAKTY. Ať tak, či tak, rádi vám odpovíme.

Ještě jednou se omlouváme, přejeme krásné jaro, ještě lepší léto a těšíme se na vás.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama