Narozeninová párty

29. června 2010 v 18:22 |  Naše akce
Dalším druhem akcí, které u nás pořádáme, jsou oslavy narozenin. Je to akce, která se nekoná z naší iniciativy, ale z iniciativy oslavence, tedy na objednávku. V sobotu 19. června 2010 jsme jednu takovou narozeninovou párty zorganizovali. Jednalo se o oslavu 55-tých narozenin jednoho nejmenovaného oslavence, který si pozval svoji rodinu a také své přátele. Po úvodních gratulacích se roztočila pípa na plné obrátky a začalo se čepovat pivo. Také víno teklo proudem. Zlatým hřebem celé akce bylo selátko pečené na rožni, které vábilo všechny svou neodolatelnou vůní a krásnou zlatavou barvou. Však také mizelo před očima!
A ubývalo...
Zábava probíhala v plném proudu a nad rančem se zatím setmělo a citelně se ochladilo. Ale, našim hostům to vůbec nevadilo, neboť je hřála dobrá a srdečná nálada. Oslava se protáhla do pozdních nočních hodin.
Zábava stále pokračuje
Oslavenci ještě jednou přejeme vše nejlepší, děkujeme za návštěvu a doufáme, že při oslavě jeho šedesátých narozenin se všichni ve zdraví zase sejdeme na ranči "Na konci světa".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama